KONST / Litografier / Färglitografi 12353274
*
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 februari 2019
kl 19:44:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/2 23:12:11
1
150 kr
16/2 13:16:39
2
500 kr
18/2 19:32:55
3
250 kr
18/2 19:32:55
2
300 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:05
3
350 kr
18/2 19:33:05
2
400 kr (Budbetjänt)
18/2 19:33:41
3
450 kr
18/2 19:33:41
2
500 kr (Budbetjänt)
18/2 19:34:20
3
600 kr
18/2 19:39:24
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
-
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1235 3274
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 80/120. Motivet: 87x59 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 februari 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/2 23:12:11 | 1 | 150 kr |
16/2 13:16:39 | 2 | 500 kr |
18/2 19:32:55 | 3 | 250 kr |
18/2 19:32:55 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:05 | 3 | 350 kr |
18/2 19:33:05 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:33:41 | 3 | 450 kr |
18/2 19:33:41 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
18/2 19:34:20 | 3 | 600 kr |
18/2 19:39:24 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36 -
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54 -
6113 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15